Opět testování na zvířatech

25. října 2006 v 23:44 |  Moje kecy atd.
Takže abych uvedla věci na pravou míru. Dnes jsem byla zkritizována za to, že moje články k tomuto tématu nejsou pravdivé. Podotýkám, že tyto obrázky jsou pouze informativního charakteru a nejsou tu proto, že beru každý obrázek, který mi někdo podstrčí. Jeden návštěvník mi napsal, že Rimmel na zvířatech netestuje, tímto se omlouvám, já to neověřovala, firmy jsem našla na www.svobodazvirat.cz. Takže pokud máte ohledně toho nějaké připomínky, obraťte se prosím na tento web. Každý si přece, když kupujeme kosmetiku můžeme prohlédnout obal a ověřit si, jestli tato kosmetika nebyla na zvířatech testovaná. (takový trojúhleníček s králíčkem)
Dále co se týká pokusům ne kvůli kosmetice, ale kvůli medicíně, tak bych radši chcípla, než abych věděla, že mě zachránilo něco, co předtím vzalo život někomu jinému. I zvíře je přeci život. Pokud vyvstane otázka, jestli jsem vegetarián, tak nejsem, ale není to proti přírodě. I zvířata se zabíjejí kvůli jídle, ale ne proto, aby na sobě dělali pokusy.
Možná jsou moje názory na nic, a prakticky jsou nevyužitelné, ale vždyť jsou to jen moje názory, tak se za ně na mě nezlobte, a kritizujte, ať se třeba něco přiučím.
Dík Pegg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.